100% вихованців НВК
Prosperitas люблять навчатись,
а їх батьки впевнені в знаннях
своїх дітей

Вам знайомі проблеми?

• Садочки переповнені.
    У групах по 30-40 дітей.
  • Ви хвилюєтеся, що
    дитина часто хворіє.
  • Вас турбує, чим дитина
    зайнята протягом дня
    та після уроків.
  • Ви боїтеся, що дитина
    психологічно не готова
    йти до школи.
  • Вас турбує, що дитина
    перевантажена домашніми
    завданнями
  • Ви хвилюєтеся, що
    шкільних знань не вистачає,
    і наймаєте репетиторів

НВК «Просперітас» — це

• Наповненість груп та класів 16-20 вихованців.
  • Медичний патронаж 8:00-18:00.
  • Розвиваємо пізнавальні процеси.
  • Формуємо життєво-необхідні компетенції.
  • Гуртки та секції під одним дахом.

Записатись на екскурсію з директором

Європейський підхід до навчання

Методика М. Монтесорі.
Вивчення світу через досвід

Виховання базується на даних спостереження за дитиною. Провідні положення теорії: виховання має бути вільним та індивідуальним.

РЕЗУЛЬТАТ: дитина прагне сама розібратись в усьому і потребує лише невеликої допомоги педагога, який спостерігає за нею та опосередковано керує ним, наскільки це потрібно.

Гімназія «Prospertitas» – єдина в Сумській області, яка обладнана оригінальним Монтесорі-матеріалом з усіх розділів (математика, космос, навколишній світ, сенсорика і т.д.). З дітьми працює Монтесорі-педагог.

Розвиток критичного мислення
вчить оцінювати помилку як шлях до розвитку

Технологія вчить ефективному та якісному мисленню, розвиває вміння аналізувати ситуацію, що виникла, та знаходити вартісні (часто нестанданртні) вирішення. Ми використовуємо методи: синквейн, кластер, телеграма і т.д.

РЕЗУЛЬТАТ: позитивне ставлення до помилок, високі результати навчання та атмосфера співробітництва в системі «учитель-учень-клас».

Компетентнісні завдання
допомагають застосовувати знання в житті

Це комплексні завдання, у яких поєднується кілька областей наук або шкільних предметів. Вони максимально наближені до життєвих ситуацій. Учням цікаво, і це активізує їх на пошук конкретного рішення. Учитель контролює засвоєння матеріалу дитиною та перевіряє їхні вміння практично застосувати знання.

РЕЗУЛЬТАТ: через вирішення нестандартних задач виявляємо, якими компетентностями та знаннями насправді володіє дитина, і формуємо навички самостійних практичних дій.

Проектна діяльність

Проектна діяльність передбачає роботу над проектом протягом 2-х тижнів. За цей період діти усвідомлюють, де вони можуть застосовувати отримані знання.

РЕЗУЛЬТАТ: дитина знає, як знання отримані в школі використовувати в повсякденному житті.

Ейдетика
вихованці вивчають нові поняття через образне мислення

Система «пам’ять без кордонів». Це система навчання через образне мислення дитини, яке є природним.

РЕЗУЛЬТАТ: учні стають більш працездатними, краще вчаться, пам’ять та концентрація уваги збільшуються. Діти навчаються з захопленням.

Ми використовуємо методи: ланцюговий, акровербальний, місць, піктограм і т.д.

Ми змінюємо підхід до навчання залежно від віку

• Формуємо
    Початковий ступінь
    3-9 років
    освіти
  • Навички навчання та «смак»
    до процесу навчання
  • Творчий
    потенціал
  • Творчі здібності кожної
    дитини
  • Розвиток
    особистості
  • Відповідальність за себе
    та за свої вчинки

Студії

• Для дітей від трьох років:

• – дизайн-студія «Оригамі-блюз»
    • – басейн
    • – декоративно-вжиткове мистецтво
  • Для дітей від п’яти років та старше:

• – гра на фортепіано
    • – феробіка
    • – карате
    • – хореографія
    • – арт-студія

Батьки зважено та аргументовано обирають Prosperitas

«Ми в Prosperitas вже четвертий рік. Дитина прийшла в перший клас підготовлена. Уміла читати, писати, була знайома з учителем. Адаптація у першому класі пройшла легко. І хочу сказати, що порівняно з дітьми, які вчаться в інших школах, моя дитина на крок попереду».

Анна Яковенко, мама першокласниці

«Нам хотілося привести дитину з сім’ї в комфортні умови і ми знайшли такий дитячий садок. Також було важливо медичне обслуговування. На місці завжди медсестра і лікар, які піклуються про здоров’я моєї дитини. У садочку проводяться другі вітамінізовані сніданки. Йде оздоровлення дітей».

Наталія Осадча, мама вихованця дитячого садка

«Моя донька три роки тому закінчила гімназію Prosperitas. На даний момент вчитися у Варшаві на третьому курсі англійською мовою. Мій молодший син зараз у четвертому класі Prosperitas і ми сподіваємося, що він отримає такі ж знання як моя старша дочка і теж буде вчитися в Європі».

Ігор Черненко, батько випускниці

Інвестиції в успішне майбутнє
починаються з дитинства

Записатись на екскурсію